Interesne dejavnosti

Za razvijanje različnih interesov in nadarjenosti učencev šola organizira interesne dejavnosti. Vključevanje učencev v to obliko dela je prostovoljno. Dejavnosti segajo na področje tekmovanj, obiskovanje revij, sodelovanje na natečajih, prisotnost v šolskih in občinskih medijih, učenci predstavljajo svoje delo tudi v šoli in njenem okolju.

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2018/2019 na OŠ Starše

Z. Š. DEJAVNOST MENTOR TERMIN RAZRED
1. Dramsko-recitacijski Monika Šauperl  četrtek, 7. ura /četrtek 6. ura 5. – 9.
2. Modelarski krožek Janja Ledinek 6. – 9.
3. Likovni krožek Tanja Šimek  vsak drugi četrtek, 14.45 – 16.15
4. OPZ Natalija Kustec 6. –  9.
5. MPZ Natalija Kustec 2. –  5.
6. Kolesarski krožek Nataša V. Korže/Janja Snežič 5.
7. Novinarski krožek Zdenka Kostanjevec  torek, 7. ura 6. –  9.
8. Tehniško ustvarjalni krožek Jeanette Ozvaldič 4.
9. Odbojka Carmen Onišak  torek, 7. ura 6. –  9.
10. Računalniški krožek Meta Krajnc 3. in 4.
11. Bralna značka – SLJ Zdenka Kostanjevec, Ida Borak, Monika Šauperl  po dogovoru z učiteljico 6. – 9.
12. Bralna značka – TJA Ida Borak, Simona Kuhar, Breda Premzl  po dogovoru z učiteljico 4. – 9.
13. Vesela šola Nataša V. Korže 4. – 9.
14. Lutkarski krožek Jana Dobnik 3. –  6.
15. Klekljanje Jana Dobnik 4. – 9.

Razširjeni program v šolskem letu 2018/2019 na OŠ Starše

DEJAVNOST MENTOR TERMINI RAZRED
Folklora Liljana Polajžar PON 7. ura 1. – 8.
Košarka Carmen Onišak ČET 7. ura 6. – 9.R
Pohodništvo Carmen Onišak SOB/NED 1. – 9. R
Vsi na kolo za zdravo telo Sašo Hovnik RAZLIČNO 6. – 9. R
Rokomet Živan Klajderič PET  ura 7. – 9. R
V naravo za zdravje Jana Dobnik TRO, 13.05-13.50 1.a, 2.a, 3.a, 4.a
Živo zdravo z naravo Tatjana Karba PET 4. ura 6. B
Bansi Jožica Kmetec SRE ČET PET 8.00-815 1. A
Aktivno preživljanje P.Č. Natalija Kustec PON 5. Uura 6. R
USG-MiX Tanja Šimek PON 5. ura, ČET 5. ura 6. A/B
Hotel 5 * Jana Dobnik SRE 13.30-13.50 4.a – OPB4
PET, 12.40-13.05

Interesne dejavnosti v šolskem letu 2018/2019 na POŠ Marjeta

Z. Š. POŠ MARJETA MENTOR TERMIN RAZRED
1. OPZ Klavdija Topolinjak 1. –  4.
2. Inštrumentalni krožek Klavdija Topolinjak  ponedeljek, 7.30 – 8.15 1. –  4.
3. Pravljični krožek Maja Žnidarič  ponedeljek, 12.40 – 13.35 1., 2.
4. Vesela šola Daniela Šabeder  sreda, 13.00 – 13.45 4.

 Razširjeni program v šolskem letu 2018/2019 na POŠ Marjeta

Foklora – POŠ Metka Vavh PON. 7. ura 1. – 4.
Gibanje za dobro počutje Maja Žnidarič TOR 7.30-8.15 1.-4. B
Tečem, skačem, se lovim (igre brez žoge)  Jernej Šenk PO, TOR, ČET PET 1. – 4. B
Aktivno preživljanje P.Č.