V sredo, 23. junija 2021, bomo izvedli 5. športni dan – plavanje.

Za športni dan potrebujete kopalke, brisačo, zaščito pred soncem (sočna krema, pokrivalo) S seboj imejte kakšno plastenko vode, gazirane pijače niso priporočljive.

Prihod v šolo: do 8.20 v matični učilnici, kjer boste dobili malico za zraven.

Učenci, ki so iz zdravstvenih razlogov oproščeni plavanja, bodo razporejeni na druge aktivnosti. O tem obvestijo razredničarko ali učitelja športne vzgoje. Za športni dan potrebujejo športno opremo.

Zaključek športnega dne bo za učence 6. razreda ob 13.10 (avtobus ob 13.15 ali 13.50 do Marjete ali ob 14.15), za učence 7. razreda ob 12.55 (avtobus ob 13.15), za učence 8. razreda ob 13.20 (avtobus ob 13.50 do Marjete ali ob 14.15).

Avtobusi v šolo vozijo po veljavnem voznem redu.

Učence opozarjamo, da je potrebno spoštovati pravila obnašanja in varnosti v bazenu.

Stroške avtobusnega prevoza in vstopnine  bodo poravnali učenci/starši po redni mesečni položnici.