Predavanja šole za starše se začnejo danes, 6. januarja. A z majhno spremembo glede na objavljeni razpored.  Kot prvo je bilo napovedano predavanje dr. Aleksandra Zadela – Najboljša verzija sebe pri starševstvu, vendar priljubljeni predavatelj tega predavanja zaradi bolezni, žal, ne bo mogel izvesti. Zaradi tega bomo danes, 6. 1. 2021, ob 18:00 predvajano njegovo predavanje 1 misel, 42 čustev, ki ga je imel na prvem maratonu pozitivne psihologije, ko je najbolj zagretim udeležencem in udeleženkam predaval v Cankarjevem domu ob polnoči. V svojem prispevku nam dr. Aleksander Zadel čustva predstavi na malo drugačen način, kot smo vajeni in nas s tem pritegne v razmislek, kako lahko pravzaprav čustva zavestno uporabljamo v našem vsakodnevnem življenju.

Ostala predavanja šole za starše bodo še vedno tekla po planu. Njegovo napovedano predavanje Najboljša verzija sebe pri starševstvu bo predvajano 6. februarja ob 20:00, medtem pa držimo pesti za hitro okrevanje.

Premiere vseh predavanj Šole za starše bodo po urniku na kanalih Pozitivna psihologija za boljše življenje:

https://www.facebook.com/pozitivnapsihologijazaboljsezivljenje

https://www.youtube.com/c/Pozitivnapsihologijazaboljsezivljenje

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost