V ponedeljek, 22. februarja 2021, bomo imeli ŠPORTNI DAN z naslovom Moja STOtka.

Aktivnosti se bodo odvijale v matičnih učilnicah in v telovadnici, večji del dneva pa bodo učenci preživeli zunaj šole.

Na športnem dnevu potrebujejo učenci primerno športno opremo za v šoli oz. telovadnici (garderobe za preoblačenje ne bodo na voljo)  ter vremenu ustrezna  oblačila in obutev za daljši pohod, nahrbtnik, plastenko z vodo, pisalo, podlogo za pisanje in masko.

Ob prihodu v šolo se učenci preobujejo v športne copate (učenci od 1. do 4. razreda v šolske copate), si razkužijo roke in se z masko odpravijo v matično učilnico. Svoje čevlje zložijo pred matično učilnico.

Športni dan za učence od 1. do 7. razreda se bo pričel ob 8.20 in trajal do 12.55, za učence 8. in 9. razredov pa od 9.05 do 13.45. Za učence 8. in 9. razredov bo peljal iz Brunšvika dodatni avtobus ob 8.40, ostali avtobusi vozijo po znanem voznem redu.

Trenutna vremenska napoved kaže, da bo v ponedeljek 16˚C.

Športni pozdrav!