Naloge

Četrtek, 28. 5. – LIKOVNI KROŽEK

Pozdravljena likovnica! Na spletni strani Narodne galerije v Ljubljani si oglej dela slovenskih impresionistov: https://www.ng-slo.si/si/razstave-in-projekti/razstava/slovenski-impresionisti-in-njihov-cas?id=4821 in video o impresionističnem slikanju:...

več...

SLOVENŠČINA, 28. 5.

Skupaj nam bo lepo V tem sklopu boš spoznal/-a različne vrste vabil. Navodilo za delo V DZ (Slovenščina za vsak dan 7, 2. del) reši naloge 1 – 8 na straneh 120 – 122. V zvezek (jezikovni pouk) napiši naslov sklopa SKUPAJ NAM BO LEPO. Nato napiši še podnaslov VABILO. V...

več...

SRE, 27. 5. – MAT, 7. r.

OBSEG IN PLOŠČINA PRAVOKOTNIKA IN KVADRATA V delovnem zvezku na strani 115 preberi snov o enotah za obseg in ploščino lika. Nato prepiši spodnji dve sliki in obrazce zapiši z rdečo barvo. Pravokotniku in kvadratu označi oglišča in stranice. Na strani 117 reši 1....

več...

IŠP nogomet – sreda, 27.5.2020

1. Vodenje žoge z nogo na različne načine: Naloge opravi po 2x zaporedoma na razdalji 15 m z levo in desno nogo: - Vodenje žoge naravnost z nartom (desna, leva), - Vodenje žoge z nartom, 3x »zavodiš« nato stopiš na žogo in se ustaviš, nato nadaljuješ, - Vodenje z...

več...
Stran 1 od 4112345...102030...Zadnja »

Arhiv prispevkov

(Skupno 8,464 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost