Urniki

1. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

1. ura

8:20 – 9:05

NIP-TJA MAT SPO LUM SPO

2. ura

9:20 – 10:05

MAT SLJ ŠPO LUM SLJ

3. ura

10:10 – 10:55

ŠPO GUM SLJ MAT SLJ

4. ura

11:00 – 11:45

SLJ SPO MAT SLJ GUM

5. ura

11:50 – 12:35

 ŠPO  NIP-TJA

 

2. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

SPO

1. ura

8:20 – 9:05

LUM MAT MAT MAT NS-TJN

2. ura

9:25 – 10:10

LUM SLJ ŠPO SLJ MAT

3. ura

10:15 – 11:00

ŠPO SLJ SPO SLJ SLJ

4. ura

11:05 – 11:50

SLJ GUM TJA SPO TJA

5. ura

11:55 – 12:40

GUM ŠPO SLJ GUM

6. ura

12:45 – 13.30

 

3. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

1. ura

8:20 – 9:05

MAT MAT SLJ MAT ŠPO

2. ura

9:25 – 10:10

GUM SLJ MAT SLJ MAT

3. ura

10:15 – 11:00

SLJ SPO SPO SLJ TJA

4. ura

11:05 – 11:50

SLJ LUM ŠPO NS-TJN SLJ

5. ura

11:55 – 12:40

ŠPO LUM TJA GUM SPO

6. ura

12:45 – 13.30

 

4. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

1. ura

8:20 – 9:05

NIP-TJN NIT SLJ MAT ŠPO

2. ura

9:25 – 10:10

MAT NIT MAT DRU TJA

3. ura

10:15 – 11:00

GUM TJA GUM/RU SLJ MAT

4. ura

11:05 – 11:50

DRU MAT ŠPO SLJ NIT

5. ura

11:55 – 12:40

ŠPO SLJ LUM NIP-TJN SLJ

6. ura

12:45 – 13.30

LUM

 

5. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
predura 7:30 – 8:15
1. ura 8:20 – 9:05 MAT MAT NIT SLJ MAT
2. ura 9:25 – 10:10 TJA DRU NIT MAT NIP-TJN
3. ura 10:15 – 11:00 SLJ TJA ŠPO DRU ŠPO
4. ura 11:05 – 11:50 NIP-TJN ŠPO SLJ LUM DRU
5. ura 11:55 – 12:40 NIT SLJ SLJ LUM TJA
6. ura 12:45 – 13.30 GUM GOS NS-RAČ GUM

 

5. B
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

1. ura

8:20 – 9:05

MAT SLJ NIT SLJ SLJ

2. ura

9:25 – 10:10

TJA MAT NIT MAT SLJ

3. ura

10:15 – 11:00

NIT ŠPO TJA ŠPO GOS

4. ura

11:05 – 11:50

DRU GUM MAT TJA DRU

5. ura

11:55 – 12:40

NIP-TJN LUM NIP-TJN DRU ŠPO

6. ura

12:45 – 13.30

LUM SLJ GUM RAČ-NS

 

6. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

 ŠPO (deklice)  ŠPO (deklice) ŠPO (dečki)

1. ura

8:20 – 9:05

RU/GOS SLJ NIP-TJN TJA MAT

2. ura

9:10 – 9:55

MAT TJA TJA GEO SLJ

3. ura

10:10 – 10:55

LUM NAR MAT GUM TJA

4. ura

11:00 – 11:45

LUM MAT ZGO NAR ŠPO

5. ura

11:50 – 12:35

GOS NIP-TJN ŠPO (fantje) SLJ TIT

6. ura

12:40 – 13.25

GOS RAČ-NS SLJ TIT

 

6. B
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

ŠPO (deklice) RAČ-NS ŠPO

1. ura

8:20 – 9:05

GOS/RU TJA SLJ TJA MAT

2. ura

9:10 – 9:55

NAR GUM TJA SLJ SLJ

3. ura

10:10 – 10:55

SLJ GEO NAR MAT TJA

4. ura

11:00 – 11:45

SLJ SLJ MAT ZGO ŠPO (dečki)

5. ura

11:50 – 12:35

TIT/GOS MAT ŠPO TIT NIP-TJN

6. ura

12:40 – 13.25

TIT/GOS NIP-TJN TIT

7. ura

13:50 – 14:35

 

7. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

OIP-UBE OIP-NI1

1. ura

8:20 – 9:05

TJA SLJ NAR SLJ SLJ

2. ura

9:10 – 9:55

ŠPO ZGO GEO MAT MAT

3. ura

10:10 – 10:55

NAR MAT LUM/TIT TJA MAT

4. ura

11:00 – 11:45

NAR DKE LUM/TIT ŠPO TJA

5. ura

11:50 – 12:35

GEO TJA SLJ ZGO GUM

6. ura

12:40 – 13.25

OIP-NI1 OIP-OGL OIP-IŠP

 

ZGO

RU

7. ura

13:50 – 14:35

OIP-OGL OIP-IŠP

 

7. B
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

 OIP-UBE RU

1. ura

8:20 – 9:05

DKE ZGO GEO SLJ SLJ

2. ura

9:10 – 9:55

ŠPO TJA GUM SLJ MAT

3. ura

10:10 – 10:55

GEO NAR LUM/TIT TJA ZGO

4. ura

11:00 – 11:45

MAT NAR LUM/TIT ŠPO TJA

5. ura

11:50 – 12:35

SLJ MAT TJA MAT NAR

6. ura

12:40 – 13.25

OIP-NI1  OIP-OGL OIP-IŠP OIP-NI1

7. ura

13:50 – 14:35

 OIP-OGL

OPI-OGL

OIP-IŠP NOG

 

 

8. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

ŠPO (dečki)  ŠPO (dečki)

OIP-ETH

OIP-LS2

1. ura

8:20 – 9:05

MAT GUM MAT RU BIO

2. ura

9:10 – 9:55

ZGO MAT SLJ FIZ ŠPO (deklice)

3. ura

10:10 – 10:55

TJA GEO ZGO GEO LUM/TIT

4. ura

11:00 – 11:45

 DKE FIZ TJA MAT LUM/TIT

5. ura

11:50 – 12:35

KEM SLJ KEM TJA SLJ

6. ura

12:40 – 13.25

OIP-ŠSP ŠPO (deklice) OIP-NI2 OIP-NI2 SLJ

7. ura

13:50 – 14:35

 

8. b
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

OIP-ETH

OIP-LS2

1. ura

8:20 – 9:05

MAT BIO MAT ZGO GEO

2. ura

9:10 – 9:55

DKE MAT SLJ KEM ŠPO

3. ura

10:10 – 10:55

TJA FIZ KEM GEO LUM/TIT

4. ura

11:00 – 11:45

ZGO RU TJA MAT LUM/TIT

5. ura

11:50 – 12:35

FIZ SLJ GUM TJA SLJ

6. ura

12:40 – 13.25

OIP-ŠSP ŠPO OIP.NI2 OIP-NI2 SLJ

7. ura

13:50 – 14:35

ŠSP

 

9. A
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

OIP-NI3 OIP-LS3

 OIP-ETH

OIP-NI3

OIP-ROM

1. ura

8:20 – 9:05

SLJ MAT TJA MAT GUM

2. ura

9:10 – 9:55

BIO SLJ MAT TJA ZGO

3. ura

10:10 – 10:55

MAT SLJ/LUM SLJ /SLJ GEO

4. ura

11:00 – 11:45

ŠPO /LUM KEM BIO KEM

5. ura

11:50 – 12:35

TJA ZGO FIZ RU FIZ

6. ura

12:40 – 13.25

GEO OIP-ETH ŠPO

7. ura

13:50 – 14:35

OIP-ETH
14.40-15.25

 

9. B
URE PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK

predura

7:30 – 8:15

OIP-NI3 OIP-LS3

OIP-ETH

OIP-NI3

OIP-ROM

1. ura

8:20 – 9:05

SLJ MAT TJA MAT GEO

2. ura

9:10 – 9:55

RU SLJ MAT TJA KEM

3. ura

10:10 – 10:55

MAT SLJ/ SLJ LUM/SLJ FIZ

4. ura

11:00 – 11:45

ŠPO GEO FIZ LUM/ GUM

5. ura

11:50 – 12:35

TJA KEM ZGO BIO ZGO

6. ura

12:40 – 13.25

BIO OIP-ETH ŠPO /SLJ

7. ura

13:50 – 14:35

OIP-ETH