V torek, 5. 9. 2017, bomo izvedli prvi naravoslovni dan za učence 7., 8. in 9. razreda, za učence 6. pa 1. športni dan.

6. razred: Testiranje plavanja

Malica ob 8. 20 v jedilnici, odhod ob 8. 40. Povratek ob 12.00, sledi kosilo. Učenci potrebujejo brisačo in kopalke.

7. razred: Muzej premogovništva

Odhod je 7.30 izpred šole, povratek iz Velenja predvidoma ob 13.00. Kosila in malice ni ( bo pa rudarska malica v rudniku). Učenci bodite primerno oblečeni in obuti, s seboj imejte beležke, pisala, vodo, sendvič, dežnik!

8. razred: Mladostnik in zdravje

Dejavnosti se pričnejo 8.20 in trajajo 5 šolskih ur. Malica in kosilo bosta po ustaljenem urniku (kosilo po končanih dejavnostih). Potrebščine: pisala in zvezek za biologijo.

9. razred: Obnovljivi viri

Malica je 8.20 v jedilnici, odhod 8.35, vrnitev v šolo 12.35, sledi kosilo in odhod domov. Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti, s seboj naj imajo vodo.