Skoči na glavno vsebino

Čarobni otroci in ZPM Maribor vabimo starše, pedagoške delavce in vse, ki delate z otroki, na brezplačno predstavitveno delavnico Čarobni otroci, ki bo v Domu ustvarjalnosti mladih Maribor, v sredo, 21. 9., ob 17. uri.

 

Delo z otroki po metodi Čarobni otroci je program sproščanja ter osebnostnega, čustvenega, fizičnega in psihičnega razvoja otrok. Program se izvaja v obliki tedenskih delavnic za otroke, stare od 3 – 12 let, na katerih otroci osvajajo različne tehnike in orodja, ki jim pripomorejo, da v sebi začutijo. Izkušnje so jim pokazale, da tehnike, ki jih otroci osvojijo s pomočjo programa Čarobni otroci, ponotranjijo. Ko se znajdejo v stresnih situacijah, jih popade trma, jeza, žalost ali se počutijo prestrašeni in manj samozavestni, takšne situacije lažje obvladujejo.

OBVEZNA PRIJAVA PREKO SPLETNEGA OBRAZCA – link: https://goo.gl/forms/eWLos5vwwUVPiw4m1

Več informacij o programu najdete na:

FB: Čarobni otroci Maribor

Spletna stran: www.carobni-otroci.si

Mail: majaskontra@gmail.com ali maribor@carobni-otroci.si

Telefon: 040-860-815 (Maja)

 

Vljudno vabljeni!

Zveza prijateljev mladine Maribor

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča