Skoči na glavno vsebino

Govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure potekajo enkrat mesečno po dogovoru.

Razredniki 

RAZRED  IME, PRIIMEK  TERMIN GU  E-NASLOV 
1. A  Pokleka Maruša  petek, 9.25-10.10  maruska.pokleka@os-starse.si 
2. A  Polajžar Liljana  torek, 10.30 – 11.15  liljana.polajzar@os-starse.si 
3. A Vinko Jasna  sreda, 7.30 – 8.15 jasna.vinko@guest.arnes.si 
3. C
Šenk Jernej  sreda, 10.30 – 11.15 Jernej.senk@os-starse.si  
4. A  Ozvaldič Jeanette  sreda, 9.25 – 10. 10  jeanette.ozvaldic@os-starse.si 
5. A  Snežič Janja  četrtek, 8.20 – 9.05  janja.snezic@guest.arnes.si 
5. B  Vodošek Korže Nataša  sreda, 8.20 – 9.05 natasa.vodosek-korze@os-starse.si 
6. A  Natalija Kustec  sreda, 8.20 – 9.05 natalija.kustec@os-starse.si 
6. B  Tina Gajić  četrtek, 10.30 – 11.15   tina.gajic@os-starse.si  
6. B Breda Premzl sreda 10.30 – 11.15  breda.premzl@os-starse.si 
7. A  Carmen Onišak  sreda, 8.20 – 9.05 carmen.onisak@guest.arnes.si 
7. A  Klavdija Hrenko Podergajs po dogovoru klavdija.hrenko-podergajs@os-starse.si
7. B  Tanja Šimek  ponedeljek, 8.20 – 9.05  tanja.simek@os-starse.si 
7. B  Klavdija Hrenko Podergajs po dogovoru klavdija.hrenko-podergajs@os-starse.si
8. A  Metka Vavh sreda, 8.20 – 9.05  metka.vavh@os-starse.si 
8. A  Ida Borak  sreda, 8.20 – 9.05  ida.borak@os-starse.si 
8. B  Simona Kuhar  sreda, 12.10 – 12.55  simona.kuhar1@os-starse.si  
8. B  Miran Kučer
sreda, 10.30 – 11.15 miran.kucer@os-starse.si
9. A  Lidija Pahor sreda,  10.30 – 11.15  lidija.pahor@guest.arnes.si 
9. A  Zdenka Kostanjevec  sreda, 9.25-10.10  zdenka.kostanjevec@os-starse.si  
9. B  Sašo Hovnik  sreda, 9.25 – 10.10   saso.hovnik@os-starse.si 

Nerazredniki 

IME, PRIIMEK  TERMIN GU  E-NASLOV 
Babič Leonida  sreda, 7.30 – 8.45  leonida.babic@os-starse.si 
Bernard Kaja  četrtek, 12.10 – 12.55  kaja.bernard1@guest.arnes.si 
Klajderič Živan  četrtek, 12.10 – 12.55 zivan.klajderic@os-starse.si 
Gojčič Zlatka  ponedeljek, 10.30 – 11.15 zlatka.gojcic@guest.arnes.si 
Golob Tea  četrtek, 11.20 – 12.05  tea.golob@guest.arnes.si 
Krajnc Meta  sreda, 8.20 – 9.05 meta.krajnc@os-starse.si 
Kmetec Jožica  četrtek, 12.10 – 12.55  jozica.kmetec@os-starse.si 
Ledinek Janja  četrtek 9.25 – 10.10  janja.ledinek@os-starse.si 
Zorman Gregor sreda, 9.25 – 10.10 gregor.zorman@guest.arnes.si 
Pesek Danijela četrtek, 10.30 – 11. 15  danijela.pesek@os-starse.si
     
     
     

POŠ

RAZRED  IME, PRIIMEK  TERMIN GU  E-NASLOV 
1. B  Topolinjak Klavdija  ponedeljek, 9.25 – 10.10  klavdija.kocjan@os-starse.si 
2. B  Žnidarič Maja  četrtek, 9.25 – 10.10  maja.znidaric@os-starse.si 
3. B  Šabeder Daniela  ponedeljek, 10.30 -11.15  daniela.sabeder@os-starse.si 
4. B  Jakol Daša  četrtek, 9.25 – 10.10  dasa.jakol@os-starse.si 
RAP PPD 1 Perenčević Valentina četrtek, 11.20 – 12.05  Valentina.perencevic@os-starse.si 
RAP PPD 2 Saša Kozel  torek, 12.10 – 12.55  sasa.kozel@os-starse.si  

Zadnjič posodobljeno 7. 9. 2023.

(Skupno 3.614 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča