Govorilne ure

Dopoldanske govorilne ure potekajo enkrat mesečno po dogovoru.

Razredniki 

RAZRED  IME, PRIIMEK  TERMIN GU  E-NASLOV 
1. A  Vinko Jasna  PET, 1. ura (8.20 – 9.05)  jasna.vinko@guest.arnes.si 
2. A  Polajžar Liljana  TOR, 1.ura (8.20 – 9.05)  liljana.polajzar@os-starse.si 
3. A  Pokleka Maruša  PET, 2. ura (9.25-10.10)  maruska.pokleka@os-starse.si 
4. A  Ozvaldič Jeanette  SRE 0. ura (7.30-8.15)  jeanette.ozvaldic@os-starse.si 
5. A  Snežič Janja  ČET. 3. ura (10.30-11.15)  janja.snezic@guest.arnes.si 
5. B  Vodošek K. Nataša  PON, 1. ura (8. 20 – 9. 05)  natasa.vodosek-korze@os-starse.si 
6.A  Vavh Metka  ČET 5.ura (12.10 – 12.55)  metka.vavh@os-starse.si 
6. A  Ida Borak  ČET, 3. ura (10.30 – 11.15)  ida.borak@os-starse.si 
6. B  Simona kuhar  SRE. 4. ura (11.20 – 12.05)  simona.kuhar1@os-starse.si  
 7. A  Pahor Lidija  TOR, 2. ura (9.25-10.10) lidija.pahor@guest.arnes.si 
7.B  Monika Šauperl  TOR, 2. ura (9.25 – 10.10)  monika.sauperl@os-starse.si 
8. A  Natalija Kustec  SRE, 2. ura (9.25 – 10.10) natalija.kustec@os-starse.si 
8. B  Gregor Zorman  ČET., 2. ura (9.25 – 10.10)  gregor.zorman@guest.arnes.si 
9. A  Carmen Onišak  SRE, 1. ura (8.20 – 9.05)  carmen.onisak@guest.arnes.si 
9. A  Sašo Hovnik  SRE, od 9.25 do 10.10  saso.hovnik@os-starse.si 
9. B  Tanja Šimek  ČET, 3. ura (10.30 – 11.15)  tanja.simek@os-starse.si 
9. B  Klavdija Hrenko Podergajs  SRE, 3. ura (10.30 – 11.15)  klavdija.hrenko-podergajs@os-starse.si 

Nerazredniki 

IME, PRIIMEK  TERMIN GU  E-NASLOV 
Babič Leonida  SRE, 0. ura (7.30 – 8.15) leonida.babic@os-starse.si 
Bernard Kaja  PET, 1. ura (8.20 – 9.05) kaja.bernard1@guest.arnes.si 
Klajderič Živan    zivan.klajderic@os-starse.si 
Dobaj Jasna  TOR, 2 ura (9.25 – 10.10) jasna.dobaj@os-starse.si 
Dobnik Jana  ČET, 1. ura (8. 20 – 9.05) jana.dobnik@os-starse.si 
Gojčič Zlatka  PON, 4. ura (11.20 – 12.05) zlatka.gojcic@guest.arnes.si 
Golob Tea  PON, 11.20-12.05  tea.golob@guest.arnes.si 
Krajnc Meta  Po dogovoru  meta.krajnc@os-starse.si 
Kmetec Jožica  ČET.12.-12.45  jozica.kmetec@os-starse.si 
Ledinek Janja    janja.ledinek@os-starse.si 
Vodošek Janja  PET, 4. URA (11.20 – 12.05) janja.vodosek@os-starse.si 
Breda Premzl  SRE, 2. ura (9.25 – 10.10) breda.premzl@os-starse.si 
Zdenka Kostanjevec  SRE, 3. ura (10.30 – 11.15) zdenka.kostanjevec@os-starse.si 
Jernej Šenk    jernej.senk@guest.arnes.si 

POŠ

RAZRED  IME, PRIIMEK  TERMIN GU  E-NASLOV 
1. B  Topolinjak Klavdija  Torek, 5. ura (12.10 – 12.55)  klavdija.kocjan@os-starse.si 
2. B  Žnidarič Maja  Torek, 0. ura (7.30 – 8.15)  maja.znidaric@os-starse.si 
3. B  Šabeder Daniela  Sreda, 0. ura (7.30 -8.15)  daniela.sabeder@os-starse.si 
4. B  Jakol Daša  Četrtek, 1. ura (8.20 – 9.05)  dasa.jakol@os-starse.si 
OPB1  Perenčevič Valentina  Sreda, 4. ura (11.20-12.05)  Valentina.perencevic@os-starse.si 
OPB2  Selinšek Veronika  Sreda, 4. ura (11.20-12.05)  Veronika.selinsek@os-starse.si 

 

Zadnjič posodobljeno 20. 9. 2021.

(Skupno 2.446 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost