Učenci 3.a so vključeni v projekt Christmas celebration exchange, kjer si bodo skupaj z učenci iz Španije in Poljske izmenjali božično – novoletne čestitke. Pri pouku so tako izdelali veliko novoletnih voščilnic. Pri tem so vložili veliko truda in energije, zato so lahko upravičeno ponosni nanje.

Sedaj se pričenja drugi del projekta, kjer se bodo v angleščini učili predstaviti naše običaje ob praznovanju. Ob slikah bodo predstavili tri dobre može, ki obdarujejo otroke. Kdo ve, morda pa jih bo kateri izmed njih obiskal kar v razredu?

V tretjem delu bodo izvedli video konferenco osnovno šolo iz Španije, kjer bomo v živo izpeljali naše predstavitve. Učenci bodo v angleščini govorili z otroki iz tujine in jim ob tem zapeli slovensko pesem, ki si jo bodo izbrali.

Slike si lahko ogledate v galeriji.