V sredo, 13. 3. 2019, se je v Unionski dvorani v Mariboru ob 17.00 odvil 3. tradicionalni kocert revije otroških pevskih zborov. Organizirala sta ga Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti in Zveza kulturunih društev Maribor. Na prireditvi Mladina poje sta se predstavila tudi oba naša otroška pevska zbora Otroški pevski zbor Marjetica iz podružnice in Otroški pevski zbor Osnovne šole Starše. Oba pevska zbora sta s svojim nastopom še enkrat več potrdila, da se na naši šoli petje ceni in da je zborovsko petje na zavidljivi ravni. Oba zbora je z razigranim spremljanjem na klavirju dopolnil piansit Otmar Plavčak. Pevcem zborov in obema mentoricama Nataliji Kustec in Klavdiji Topolinjak, čestitam za lep nastop.

Ravnatelj, Franc Kekec