V četrtek, 26. 4. 2018, bomo izvedli drugi naravoslovni dan za učence od 5. do 9. razreda.

Za učence 5., 6. in 7. razreda se bo dan dejavnosti začel ob 8. 20 in se zaključil do 12. 35, sledi kosilo. Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti, vodo, s seboj naj imajo trdo podlago A4, pisala, po potrebi dežnike.

Učenci 9. razreda si bodo v okviru naravoslovnega dneva ogledali Tehniški muzej Bistra. Odhod izpred šole bo ob  7.20, dejavnosti v Bistri bodo trajale do 13.00. Sledi še ogled rojstne hiše Ivana Cankarja in nato odhod domov. Za učence bo organiziran razvoz po vaseh. Kosila v šoli za učence 9. razreda na ta dan ni. Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti, s seboj naj imajo beležke, pisala, fotoaparate … Priporočljiva sta še kakšen »rezervni« sendvič in plastenka vode.

Šolski avtobus:

• 9. razred zjutraj ob 6.55, ostali 7.40 na vstopnih postajah,
  • domov ob 13.00 (razen 9. R).