Skoči na glavno vsebino

V 9. razredu smo naravoslovni dan namenili delavnicam s področja preventive oziroma duševnega zdravja. Medicinska sestra iz Zdravstvenega doma Adolfa Drolca Maribor je izvedla delavnico o duševnem zdravju. O ljubezni in varni spolnosti so učence seznanili absolventi psihologije. V delavnici Online (samo) podoba so spoznali, kako lahko spletna omrežja vplivajo na samopodobo. Veliko informacij in zanimivih primerov so dobili tudi s področja zasvojenosti z drogami.
Dan je bil učencem zanimiv in poučen.

V 8. razredu smo obiskali Akvarij-terarij Maribor in Center eksperimentov. Učenci so uživali v opazovanju rib in plazilcev. V Centru eksperimentov so jih najbolj navdušili eksperimenti povezani z elektriko.

 

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča