Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Iz šolske zobne ambulante Miklavž so nas obvestili, da ambulanta tudi v času zaostrenih razmer širjenja okužb normalno deluje, le da se je potrebno za obisk v ambulanti predhodno naročiti, da lahko zagotovijo izvajanje epidemioloških ukrepov.

V zadnjem letu se zaradi epidemioloških razmer niso izvajali sistematski pregledi. Zobozdravnica vam zato priporoča, da v trenutni situaciji sami pokličete v ambulanto in naročite otroke na kontrolni pregled, če ga v zadnjem letu niso opravili, da epidemija ne bo pustila prevelikih posledic na njihovem ustnem zdravju.

V ambulanto lahko vpišete tudi mlajše otroke, ki vpisa še nimajo.

Zobozdravstvena ambulanta je dosegljiva na telefonski številki 02 3331848.

 

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča