Skoči na glavno vsebino

Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor, Kulturno društvo Prežihovci  in zavod Štuk, so v nedeljo, 24. 4. 2016, ob 17.00 organizirali drugi Pokaži kaj znaš za podravske osnovne šole, v prireditveni dvorani Štuk.

Prireditev ni bila tekmovalne narave, temveč je bil poudarek na tem, da se mladi talenti predstavijo širši množici  in dobijo izkušnjo na velikem, profesionalnem odru.

Našo šolo sta zastopala učenca 8. B razreda Jaka Mastnak in Roko Ljubec. Na oder sta stopila kot zadnja, predstavila sta se seveda s tolkali. Zaigrala sta skladbo Ku-ku, s katero sta navdušila poslušalce v dvorani in tako na lep način zaključila prireditev.

Prireditev je snemala televizija BKTV, posnetek odaje bo v sredo, 4. 5. 2016, ob 17.00 na njihovem kanalu.

Roko-Jaka-Stuk-Splet-2

(Skupno 161 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča