Z MEDVEDKOM ZASPIMO, SE NIČ NE BOJIMO

Ob 19. uri smo se zbrali v razredih, ker smo že težko pričakovali naš pravljični večer. Vse, ki smo opravili bralno značko, nas je čakala noč pravljic, polna presenečenj in doživetij.

Večer smo začeli s pravljico, najljubšo knjigo in igračo. Vsak otrok je predstavil svojo igračko in knjigo. Nato je že sledila večerja (njami, palačinke).

Obiskala nas je deklica Iza, ki zelo rada in veliko bere. Pripovedovala nam je zgodbico o medvedku.

Skriti gost večera je bil dihur, ki ga je prinesel učenec Tilen. Povedal nam je veliko zanimivega o svojem ljubljenčku. Otroci so bili navdušeni in radovedni. Tilen je z veseljem odgovarjal na njihova vprašanja. Pravljice sta otrokom pripovedovali tudi učenki 8. razreda Tinkara in Larisa.

In že je bil čas za »disco«.

Večer je kar prehitro minil. Po pravljici Mali medved išče srečo smo se prepustili vsak svojim sanjam.

Kaj smo sanjali? To izveste, če nas vprašate.

Otroci in učiteljice.