V ponedeljek, 22. februarja 2021, so se učenci od četrtega do vključno devetega razreda, po skoraj štirih mesecih dela na daljavo, ponovno vrnili v šolo. Za učence od 1. do 3. razreda je bila vrnitev v šolo po zimskih počitnicah.

Da je bil prehod mehkejši, se je šola odločila za športni dan, to je dan, ki je bil igriv, sproščen in zanimiv. Nosil je naslov Moja STOtka. Le kaj je to pomenilo?

Učenci so za opravljene športne vsebine pridobivali točke. Nabrati jih je bilo treba kar 100. Prvi del so opravili v učilnicah in telovadnici, drugi del športnega dne pa je predstavljal pohod, ki je prav tako prinašal točke. Za vsak kilometer so učenci namreč pridobili 5 točk.

Po besedah udeležencev je športni dan več kot uspel 🙂  Dokaz so bile drobne iskrice v očeh otrok.

Naj vam zaupam, da so ta dan učenci in učitelji OŠ Starše in POŠ Marjeta zbrali skupaj 2472,85 km.

Bravo!