Danes, 29. 5. 2019,  je bil na šoli poseben dan, saj so bili drugošolci sprejeti med mlade člane RK in osmošolci v mladino RK. O pomenu in nalogah RK so se učenci pogovorili z razredničarkami. Učenci razredne stopnje so pripravili kratek kulturni program. Na svečanem sprejemu so  prejeli izkaznico, slikanico o RK in svinčnik. Na koncu so se posladkali s sladoledom. Vse kar so dobili, je podarila učencem Krajevna organizacija RK Starše, ki tudi drugače zelo pomagam otrokom na šoli, za kar se ji iskreno zahvaljujemo.

Čestitamo vsem novim članom, saj so sprejeti v humanitarno organizacijo, katere osnovna dejavnost je POMAGATI LJUDEM, KI POTREBUJEJO POMOČ, ne glede na starost, jezik, spol, barvo kože, versko ali drugo pripadnost.