Skoči na glavno vsebino

Strokovni delavci

 

Strokovni delavec Poučuje Razredništvo Druge zadolžitve
Leonida BABIČ GEO, RaP   Knjižničarka
Marija BEDNJANIČ     Šolska pedagoginja, DSP, RaP
Kaja BERNARD GOS, RaP      
Ida BORAK TJA, SLJ, RaP 8. A  
Tina GAJIĆ SLJ, RaP 6. B  
Zlatka GOJČIČ MAT, RaP   DSP
Tea GOLOB TJA 1. – 3. r, RaP    
Sašo HOVNIK ZGO, DKE, RAČ-IP, RaP 9. B  
Klavdija HRENKO PODERGAJS Inkluzivni pedagog, RaP 7. A, B Vodja strokovnega aktiva DSP
Daša JAKOL Vsi predmeti, RaP 4. B vodja podružnice  
Živan KLAJDERIČ ŠPO, IP, RaP   Pomočnik ravnatelja
Jožica KMETEC RaP   vodja strokovnega aktiva OPB
Zdenka KOSTANJEVEC SLJ, RaP   mladinski tisk, vodja strokovnega aktiva slovenščino – vertikala  
Saša KOZEL RaP      
Meta KRAJNC RAČ, RaP   računalnikar – organizator informacijske dejavnosti  
Miran KUČER MAT, FIZ, RaP 8. b    
Simona KUHAR TJA, RaP 8. B DSP  
Natalija KUSTEC GUM, RaP 6. A    
Janja LEDINEK TIT, MAT, IP, RaP   Vodja naravoslovno-športnega strokovnega aktiva  
Carmen ONIŠAK ŠPO, IP, RaP 7. A    
Jeanette OZVALDIČ Vsi predmeti, RaP 4. A    
Lidija PAHOR TJN, RaP 9. A    
Danijela PESEK ZGO, PED, RaP      
Valentina PERENČEVIČ RaP      
Maruša POKLEKA Vsi predmeti, RaP 1. A vodja sktrokovnega aktiva 1. triletje  
Liljana POLAJŽAR Vsi predmeti, RaP 2. A    
Breda PREMZL TJA, TJN, RaP 6. B    
Janja SNEŽIČ Vsi predmeti, RaP 5. A Kolesarski izpit  
Daniela ŠABEDER Vsi predmeti, RaP 3. B mladi člani RK – POŠ  
Jernej ŠENK Vsi predmeti, RaP 3. C    
Tanja ŠIMEK LUM, IP, RaP 7. B    
Klavdija TOPOLINJAK Vsi predmeti, RaP 1. B mladinski tisk POŠ  
Metka VAVH GEO, PED, RaP 8. A    
Jasna VINKO Vsi predmeti, RaP 3. A mladi člani RK  
Nataša VODOŠEK KORŽE Vsi predmeti, NAR, RaP 5. B Vodja strokovnega aktiva 2. triletje, kolesarski izpit  
Gregor ZORMAN NAR, BIO, KEM, RaP 9. B Vodja naravoslovnega aktiva – vertikala
Maja ŽNIDARIČ Vsi predmeti, RaP 2. B    

 

Zadnjič posodobljeno: 14. 9. 2023

(Skupno 7.152 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča