Skoči na glavno vsebino

Subvencije kosil 2016

Obveščamo vas, da je s 1. 1. 2016 prišlo do sprememb v subvencioniranju šolske prehrane, in sicer so se spremenili kriteriji za subvencionirana kosila učencev (Zakon o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev, objavljen v Uradnem listu RS, št. 57/2015).
Od 1. 1. 2016 pripada subvencija za kosilo učencem, ki se redno šolajo, so prijavljeni na kosilo in pri katerih povprečni mesečni dohodek na družinskega člana, ugotovljen v odločbi o otroškem dodatku znaša:
do 18 % neto povprečne plače v RS – subvencija pripada v višini cene kosila (kot do sedaj);
nad 18 % do 30 % neto povprečne plače v RS – subvencija pripada v višini 70 % cene kosila;
nad 30 % do 36 % neto povprečne plače v RS – subvencija pripada v višini 40 % cene kosila.
Lepo pozdravljeni.

 
Ravnatelj:
Franc Kekec

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča