Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 21. 11. 2019, so se devetošolci odpravili v Maribor. Tehniški dan so pričeli z enourno vožnjo z ˝Jurčkom˝, katero sta s svojim vodenjem po mariborskih ulicah popestrili bodoči vodički že omenjene srednje šole. Po ogledu mesta smo se odpravili še na šolo samo. Na zelo zanimiv način so naše učence dijaki popeljali v ˝Hotel SŠGT˝, kjer so jim predstavili poklice (gastronom – hotelir, gastronomsko – turistični tehnik, gastronomski tehnik), za katere se dijaki pri njih izobražujejo. Demonstrirali so pripravo koktejla in flambiranih palačink. Prav v pripravi obojega pa so se lahko preizkusili tudi naši učenci. Celotni obisk so popestrili nagrajeni video posnetki dijakov in kviz. Učenci so se polni vtisov vrnili v Starše in morda jim je le uspelo prepričati katerega učenca, da postane del njihovega ˝Hotela SŠGT˝.

(Skupno 338 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča