Prepovedano parkiranje

Novo šolsko leto je tik pred vrati in direndaj okoli šole bo spet v polnem zamahu. Naša skupna skrb je, da bodo učenci v in iz šole prihajali varno, zato se moramo vsi uporabniki v njeni okolici obnašati še posebej odgovorno. Ker so učenci še posebej ranljivi v prvih dneh pouka, moramo biti nanje še dodatno pozorni. Prav tako bo tudi letos okoli šolskih ustanov prisoten povečan nadzor prometa in preverjanje upoštevanja prometnih predpisov. Opozoril bi vas, da je hitrost na cesti pred šolo omejena na 30 km/h, pred njim pa je postavljen znak prepovedano parkiranje. Zaradi varovanja zdravja naših otrok, Vas prosimo, da se teh pravil dosledno držite. Kadar boste z avtom pripeljali otroka v šolo ali boste imeli pri nas kakšen opravek, parkirajte svoje vozilo na bližnjih parkiriščih.

Ravnatelj, Franc Kekec