Skoči na glavno vsebino

prenos

 

Tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani

Tudi v tem šolskem letu je po vsej Sloveniji potekalo Tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani. Razredi, v katerih so učenci, ki najbolj skrbijo za svoje zobe, so bili nagrajeni s filmsko predstavo. Na naši šoli so to učenci iz 3.b in 5.a. V sredo, 9. maja, smo si v Koloseju Maribor ogledali film Zootropolis. Na sedežih so nas čakale  kokice. Ponosni smo, saj smo si to nagrado prislužili. Še bolj pomembno pa je, da nam je skrb za čiste zobe postala rutina in se je večina učencev obiska sestre razveselila, ker smo ji z veseljem pokazali svoje čiste zobe.

Za nas  je veliko let skrbela medicinska sestra Bojana Kuhar. Tudi njej se moramo zahvaliti, da so le redki, ki imajo izkušnje  z zobobolom in da so naši zobje zdravi.  S tem šolskim letom to svoje delo zaključuje. Želimo ji vse dobro.

(Skupno 97 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča