Skoči na glavno vsebino

V mesecu aprilu je na šoli potekal že 4. leto zapored DAN ZA SPREMEMBE. Letos je potekal   pod sloganom vseslovenske akcije, ki jo organizira Slovenska filantropija ODPRAVIMO DISKRIMINACIJO. Na povabilo šole je prišel MARCOS TAVARES, izjemen nogometaš, dolgoletni kapetan vijoličastih, idol številnih mladih nogometašev, ki vidijo navdih v njegovem nogometnem znanju, borbenosti in predanosti. Otrokom je predstavil svojo življenjsko zgodbo. Njegovo otroštvo je bilo težko, saj prihaja iz revne družine. Žoga ga je spremljala od malega. Vedel  je, da nosi v sebi nadarjenost za nogomet, želel je postati dober nogometaš in s trdim delom mu je uspelo. Najpomembnejše sporočilo otrokom pa je bilo: Verjemite v svoje sanje in jih uresničite, čeprav pot ne bo vedno lahka. Vzel si je čas, da je podelil avtogram prav vsakemu, ki je želel, se z vsemi fotografiral, ves čas bil dobre volje in nasmejan.

(Skupno 249 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča