Skoči na glavno vsebino

Ekipa naših treh fantov iz obeh 7. razredov, Rok, Anej in Matej, ki se je uvrstila na finalni del letošnjih Malih sivih celic, je uspešno tekmovala v prvem krogu tega zelo znanega in popularnega kviza, ki poteka na nacionalni televiziji RTV Slovenija že 21. sezono. V letošnjem letu se je v predtekmovanju med seboj pomerilo 450 ekip sedmošolcev iz vse Slovenije. V finalni del se je uvrstilo 32 ekip, ki se bodo med seboj spoprijele v izločilnih tekmovanjih vse do zmagovalca. Oddaje so posnete vnaprej in bodo predvajane na prvem programu TV Slovenija 1.

V prvem finalnem krogu so naši učenci izločili drugo ekipo OŠ Bežigrad in se tako uvrstili med 16 najboljših ekip v Sloveniji. Fantje so odgovarjali zelo suvereno, čeprav so bila vprašanja zelo težka. Oddaja, ki je bila celo jubilejna, štiristota, bo predvajana predvidoma 20. 12. 2014. Čestitke ekipi in njihovemu mentorju Sašu Hovniku.

Več o oddaji najdete tukaj.

no images were found

(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča