Skoči na glavno vsebino

V torek, 26. 1. 2016, smo si nadarjeni učenci ogledali predstavo z naslovom The Canterville Ghost, ki je bila zaigrana v angleškem jeziku.

Ob 7. 55 smo šli na malico, ob 8. 15 pa smo se odpravili na avtobus. Ta nas je popeljal do Narodnega doma Maribor, kjer smo si nato ogledali predstavo. Predstava se je pričela ob pol desetih ter trajala eno uro. Govorila je o ameriški družini, ki se preseli v Anglijo. Vojvoda, ki je tam živel, jih posvari pred duhovi, ki naj bi bili v gradu, a se kljub temu nastanijo v njem. Predstava je bila komična, zanimiva ter izjemno dobro odigrana. Igralci so bili iz skupine American Drama Group Europe . Po končani predstavi smo se še slikali z igralci, nato pa se počasi odpravili na avtobus. Potem smo šli nazaj v šolo ter nadaljevali s poukom.

 

Hana Premzl, 8.b

IMG_3787

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča