Skoči na glavno vsebino

Na naši šoli vse leto razmišljamo, kako pomagati drugim, kako druge razveseliti, predvsem tiste, ki so nemočni, katerih sreča je odvisna tudi od nas. Tako so naše misli tudi v Domu pod gorco, s katerim sodelujemo že lep čas.

Učenci so pri razširjenem programu (Oblikovanje s plusom) zelo zavzeto, z veliko volje in vztrajnosti izdelali družabne igre za starostnike. Njihove igre (Tri v vrsto) lahko pomagajo starostnikom ohranjati finomotoriko.

Tako smo se v torek, 13. 12. 2022, odpravili dom. Doživeli smo čarobno okrašene prostore, topel sprejem, zelo prijazne stanovalce. Ob čaju in piškotih so se učenci in starostniki pomerili v igri. Čas je prehitro minil, zato si oboji želijo ponovnega srečanja. To željo jim bomo seveda uresničili.

(Skupno 107 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča