V četrtek, 18. 4. 2024, bomo  izvedli 2. naravoslovni dan za učence od 6. do 9. razreda po spodnjem programu. Jutranje dejavnosti odpadejo.

• zbor učencev v šoli ob 8.00, prevzem malice
  • odhod avtobusa ob 8.15
  • vrnitev v šolo predvidoma ob 12.30

Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti za hojo po mokri travi in mokri zemlji. S seboj naj imajo pisalo in trdo podlogo za pisanje, pijačo, dežnik in rezervna oblačila.

• zbor učencev v šoli ob 7.45, prevzem malice
  • odhod avtobusa ob 8.00
  • vrnitev v šolo predvidoma ob 13.30

Učenci naj bodo primerno oblečeni in obuti za hojo po živalskem vrtu in gozdni poti. S seboj naj imajo pisalo in trdo podlogo za pisanje. Poskrbite za pijačo, dežnik ali pelerino, rezervna oblačila in manjšo prazno steklenico za radensko.

• začetek dejavnosti ob 8.20
  • zaključek ob 12.55

Učenci naj imajo s seboj pisala in šolske copate.

• zbor učencev v šoli ob 8.15
  • vrnitev v šolo predvidoma ob 12.45