Skoči na glavno vsebino

Na OŠ Starše smo 14. in 15. 4. 2023 po nekajletnem premoru v sodelovanju z društvom Več znova izvedli Ameriški vikend. Povabljeni so bili učenci od 3. do 9. razreda in prišlo jih je kar 45. Žal se je ta termin pokrival s pripravami mladinskega pevskega zbora in s športnimi tekmami, sicer bi bilo udeležencev še več.

Člani društva in njihovi prijatelji so za učence pripravili nepozabne Lego delavnice (gradili so najvišji stolp in dirkalni avtomobil, ki so ga nato preizkusili na tekmovanju) ter mnoge zabavne igre, ki sta jih vodili energični in zabavni Eva in Trisha. Tudi ples in veliko gibanja nista manjkala.

Oba dneva sta minila,  kot bi mignil, predvsem pa so vsi udeleženci dokazali, da imajo radi angleščino, veliko razumejo in se ne bojijo pogovora v angleškem jeziku.

Hvala organizatorjem in vsem udeležencem za čudovit dogodek in upamo, da se naslednje leto spet dobimo.

(Skupno 196 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča