Skoči na glavno vsebino

IMG_6461 (640x427)Mladinski pevski zbor Osnovne šole Starše se je v petek, 25. 11. 2016, udeležil dobrodelnega koncerta v St. Stefanu pri Steinzu v sosednji Avstriji, kjer smo bili ponovno, že tretjič,  deležni lepe in prijazne dobrodošlice.

Koncert se je kot uvod v adventni čas odvil v prepolni cerkvi. Program je obsegal petindvajset glasbenih točk, ki so jih izvedli domači pevski zbor iz Neue Mittelschule St. Stefan Smiling Voxx, učenci njihove glasbene šole z različnimi inštrumenti, solistka VIktoria Dimai in naš mladinski pevski zbor.

Vsaka odpeta pesem mladinskega pevskega zbora Osnovne šole Starše je bila deležna glasnega in dolgega aplavza, ki je tako na najlepši možni način nagradil pevce, zborovodkinjo Natalijo Kustec in pianista Otmarja Plavčaka. Seveda smo bili ob tem na njih ponosni tudi vsi mi iz Slovenije, ki smo jih spremljali in prišli na koncert poslušat.

Franc Kekec, ravnatelj

(Skupno 210 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča