Skoči na glavno vsebino

V času jesenskih počitnic, v čertek, 3. 11., in petek, 4. 11., Zveza za tehnično kulturo Slovenije za vas pripravlja pestro dogajanje, saj ponovno organizirajo Zotkine dneve odprtih vrat.

Pripravili so različna predavanja in delavnice, vse je povezano s temami, ki jih pokrivajo na Zotki in seveda zanimivo za učence, dijake, učitelje, mentorje in kogarkoli, ki jih zanimata naravoslovje in tehnika. več o programu in prijavi lahko preberete tukaj.

Predavanja in delavnice bodo potekale preko konferenčnega sistema Zoom. Na vsak dogodek lahko sprejmejo 300 poslušalcev, prednost bodo imeli prej prijavljeni. Povezavo do predavanj bodo poslali prijavljenim na dan predavanj ob 8:30. Udeležba je brezplačna. Povezava do prijavnega obrazca je TUKAJ.

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča