Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 8. junija,  so učenci 5.a in 5.b opravljali praktični del kolesarskega izpita. Po uspešno opravljenem teoretičnem delu smo se v mesecu maju pripravljali na praktični del, ki je potekal po cestah v Staršah. Vožnjo kolesarjev so nadzorovali policist  Robert Albreht, g. Šerdoner in g. Grus z Občine Starše, mentor prometnega krožka Sašo Hovnik in mentorici. Vse glave mladih kolesarjev so varovale čelade, ki so jih dobili od Občine Starše. Občina Starše vsako leto  z nakupom kvalitetnih čelad poskrbi za varnost mladih kolesarjev. Komisija je vožnjo kolesarjev pohvalila, vsi so izpit opravili in prejeli kolesarske izkaznice. Z njimi dokazujejo, da poznajo prometne predpise in tako obvladajo kolo, da so lahko enakovredni udeleženci v prometu.

Mladim kolesarjem želimo varno vožnjo.

Mentorici: Mira Obreht in Nataša Vodošek Korže

 

(Skupno 375 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča