Skoči na glavno vsebino

Z medšolskim natečajem »Življenje nad črto« so učenci OŠ Janka Glazerja Ruše in OŠ Starše ter POŠ Marjeta odgovorno, predano, fleksibilno, uravnoteženo, v integriteti, vedoč, da napake vodijo k uspehu predstavili svoje izdelke, ki nam govorijo z dobrim namenom in to je to, kar smo želeli z natečajem doseči. Na natečaju je sodelovalo 100 učencev od 1. do 8. razreda.

Naši nagrajeni učenci:

 • Ela Popovski, 1. b
 • Alja Medea Mesarič, 2. b
 • Anika Mlakar, 3. a
 • Lana Konjuvci, 3. b
 • Taj Lenart, 3. a – Denar ne kupi prijatelja
 • Zoja Režonja, 3. a – Napake vodijo k uspehu
 • Amadej Drofenik Grašič, 3. a – Odgovornost
 • Aljaž Kralj, 4. b
 • Taja Belovič Ornik, 4. b
 • Melani Köpp, 4. b
 • Lara Skodič, 4. a – Predanost
 • Laura Kovaček, 4. a – Predanost
 • Živa Kramaršek, 4. a – Govori z dobrim namenom
 • Taja Vogrinec, 8. a – Pomagaj drugim priti nad
 • Zala Kolar, 8. b – Skoči nad črto

Posebno priznanje pa je bilo namenjamo učencem 2. a in mentoricama na OŠ Starše za čudovit izdelek (EKO) SMREČICA z 8 krogi odličnosti.  

S svojimi deli so učenci obeh šol na ustvarjalen način pokazali, da stopajo po poti odličnosti, ki nas pelje do življenja nad črto.

Na podelitev nagrad so nas povabili učenci OŠ Ruše, tako smo jih obiskali v petek, 9. 3. 2018. Preživeli smo zanimiv popoldan. Pripravili so nam posebno presenečenje. Njihova učiteljica in olimpijska športnica Natalija Prednik Burič nam je predstavila streljanje z zračno puško – naši učenci so zavzeto in odgovorno preizkusili to olimpijsko disciplino.

Klavdija Hrenko Podergajs

no images were found

(Skupno 441 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča