Skoči na glavno vsebino

V nedeljo, 2. 4. 2017, smo se z likovnim krožkom odpravili na ogled Moderne galerije v Ljubljani. Zbrali smo se na železniški postaji in se nato z vlakom odpravili v Ljubljano. Učiteljica nam je na vlaku razdelila SKICIRKE. V te skicirke smo risali različne stvari in pojme. Vedno, ko je ena do nas zakričala besedo »čevapčič«, smo pričele z risanjem na eno določeno temo, ki jo je določila tista, ki je bila na vrsti. Risale smo na primer na temo malica, kaj nas spomni na Ljubljano, kaj vidim in tako naprej. V sami galeriji smo si ogledale dela iz stalne zbirke iz 20. stoletja, potem pa razstavo Andreja Šalamuna in Alena Ožbolta. v moderni galeriji je bilo kar nekaj kinetične umetnosti, abstraktnih slik, kipov in instalacij.  Seveda smo po ogledu odšle na malico in malo na sprehod po Ljubljani, nato pa na postajo in se z vlakom odpravile domov. Dan je minil zelo hitro, celo prehitro. Zabavale smo se, si pele, igrale igre, uživale in se ob tem tudi veliko naučile.

Lara Kurbus

no images were found

(Skupno 426 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča