Skoči na glavno vsebino

NADARJENI UČENCI

Državno tekmovanje 9. razred:

Odpri kviz, se prijavi, reši vaje in test. Naredi posnetek rešenega testa in mi ga pošlji na moj e-naslov. Nato preglej še ostale zapiske, povzetke.

Quiz 1

Quiz 2

Quiz 3

Quiz 4

Symbols

Timeline

6., 7. razred

Preberi katero od daljših zgodb na tej povezavi . Lahko tudi poslušaš znane osebe, ki berejo zanimive zgodbice. Po elektronski pošti mi pošlji mnenje o knjigi v angleščini: naslov, kaj ti je bilo všeč, kaj ne, kateri lik je najboljši, kaj bi v zgodbi spremenil/a, kako? Velja za bralno značko.

8., 9. razred

Navodila za delo

Preberi katero od daljših zgodb na tej povezavi ali izberi kaj zanimivega na tej strani. Po elektronski pošti mi pošlji mnenje o knjigi v angleščini: naslov, kaj ti je bilo všeč, kaj ne, kateri lik je najboljši, kaj bi v zgodbi spremenil/a, kako? Velja za bralno značko.

Moja e-pošta: simona.kuhar1@os-starse.si.

(Skupno 443 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča