Skoči na glavno vsebino

 

no images were found

V sredo, 6. 5. 2015, sem se z lepimi in sladkimi željami odločila obiskati učence 3. razredov obeh šol, ki preživljajo prijetne dni šole v naravi na Pohorju – v koči Planinka.

Ko sem se ob 18.00 pripeljala do koče, sem že od daleč slišala prešeren smeh otrok in jih čez čas tudi opazila na igrišču pod kočo. To so bili učenci B skupine z učiteljico Tatjano. Imeli so prosti čas po že opravljenem zanimivem programu. Učenci A skupine z učiteljicama Jano in Klavdijo pa so v tem času še raziskovali naravne lepote ob bližnjem potoku. Tudi ti so se kmalu vrnili, seveda polni energije in želje po novem raziskovanju. Naj povem, da so učenci v skupini razdeljeni iz obeh šol, kar gotovo pripomore k boljšemu spoznavanju bodočih sošolcev v 5. razredu. Po večerji, slastnem riževem narastku, je učence čakal še nočni pohod, ki jim je gotovo prinesel veliko novih in lepih spominov.

Učencem in učiteljicam želim čim boljše počutje na Pohorju, staršem pa sporočam, da so doma lahko brez skrbi!

Za spomin smo se seveda še fotografirali.

Daša Jakol

no images were found

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča