Skoči na glavno vsebino

Z novim šolskim letom smo uvedli digitalno beleženje prehrane učencev. Učenci, ki so prijavljeni na kosilo, so prejeli obeske, s katerimi prevzemajo kosila.

Odjava posameznega obroka (zajtrk, malica, kosilo) poteka preko spletne strani Lopolis, kjer se starši prijavite z uporabniški imenom in geslom, ki ste ga prejeli v šoli. S klikom na gumb ODJAVA PREHRANE, se boste povezali neposredno na spletno stran Lopolisa (www.lopolis.si). Natančna navodila so vam na voljo na šolski spletni strani. Izjemoma lahko obroke odjavite tudi po elektronski pošti os-starse@guest.arnes.si ali po telefonu (02 686 48 50).

PRAVOČASNO ODDANA ODJAVA OBROKA:

Če je odjava posameznega obroka oddana do 8.30, velja odjava z naslednjim dnem po prejemu oz. z dnem, ki ga določi oseba, ki je podala odjavo. Odjava posameznega obroka za tekoči dan ni mogoča.

(Skupno 314 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča