Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 10.6.2021, bomo izvedli 4. športni dan – testiranje za ŠV karton. Dejavnosti bodo potekale v zgornji in spodnji  športni dvorani, na obeh nogometnih (travnatih) igriščih, pri fitnesu na prostem in v atriju.

Za športni dan bodite primerno oblečeni in obuti (športna oblačila in obutev, zaščita pred soncem, zaščita  pred klopi, v primeru dežja – dežnik). S seboj imejte kakšno plastenko vode, ostale gazirane pijače niso priporočljive.

Učenci, ki so iz zdravstvenih razlogov oproščeni športne vzgoje, bodo pomagali pri meritvah in zapisovanju. O tem obvestijo razredničarko ali učitelja športne vzgoje.

Učenci  od 5. do 7. razreda pričnejo s športnim dnem ob 8.20, učenci 8. in 9. razredov pa ob 9.25 (avtobus iz Brunšvika ob 9.00)

Zaključek športnega dne bo za učence od 5. do 7. razreda ob 13.uri, za ostale ob 14. uri.

 

Ne pozabite!

Pred pričetkom športnega dne se moramo dobro ogreti, da preprečimo kasnejše morebitne poškodbe.

(Skupno 217 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča