Skoči na glavno vsebino

11. 5. 2017 smo se vsi učenci, ki smo sodelovali v angleškem projektu »Šola v prihodnosti« , na pobudo učiteljice Simone Kuhar, zbrali v gospodinjski učilnici.

Učiteljica nas je razdelila v skupine in vsaka skupina je prejela recept za peko »scones- ov«. Sprva smo se odpravili v šolsko kuhinjo po živila. Pred začetkom dela smo si umili roke, nato smo pripravili sestavine in pričeli s pripravo mase za pečenje. Ko je bila masa za pečenje pripravljena, smo pripravili kolačke za pečenje.

Medtem, ko so bili kolački v pečici, smo skuhali brusnični čaj, stepli smetano in pripravili marmelado.

Ohlajenim kolačkom smo pri serviranju na krožnike po želji dodali še stepeno smetano in marmelado. Skupaj z brusničnim čajem smo jih postregli na pripravljene mize. Zaželeli smo si »dober tek« in uživali v pripravljeni sladici.

Imeli smo se zelo lepo. Zahvaljujem se učiteljici, da nam  je za  nagrado, za sodelovanje pri  projektu, pripravila zabavno skupno druženje.

Zapisala:

Katarina Herceg, 7. b

no images were found

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča