Skoči na glavno vsebino

Naša smučarska šola v naravi je v polnem teku. Prvi dan je bil cel podvig, da smo uspeli zapeti vse sponke na pancarjih, čelade in zadrge ter spravili opremo na smučišče. Naredili smo nekaj osnovnih vaj in ugotavljali, da na snegu drsi … ups. Nekateri malo prestrašeni, vsi pa polni pričakovanja in željni novega znanja. Po večerno-nočnem pohodu je bila noč zelo mirna. Drugi dan je bila slika precej drugačna. Veliko hitreje smo bili pripravljeni. Prav vsi učenci so napredovali, ob koncu dneva so se vsi že spustili po progi “bebiki” in se na vrh popeljali s tekočim trakom ali celo s krogci. Popoldne smo izkoristili za igro na snegu. To je bilo veselja. Danes je tretji dan. Kdo ve, morda se kdo (poleg tistih, ki so znali smučati že prej) že spusti po zahtevnejši progi in se na vrh popelje s sidri? Tudi tek na smučeh gre dobro. Čas (pre)hitro teče, saj se imamo res lepo. Lepo se imejte tudi vsi vi v dolini.

Zimski pozdrav, učenci in učenke z učitelji

 

 

(Skupno 328 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča