Na III. gimnaziji Maribor v letošnjem šolskem letu prvič organizirajo poletne ustvarjalnice za osnovnošolce.

Poletne ustvarjalnice S Tretje v poletje so tridnevne delavnice, ki bodo potekale od srede, 26. 6. 2024, do petka, 28. 6. 2024, na III. gimnaziji Maribor, in so namenjene učencem osnovnih šol od 7. do 9. razreda.

Osnovnošolci bodo izbirali med šestimi osrednjimi aktivnostmi, ki bodo potekale v obliki delavnic:

• Od giba do besede (dramsko-gledališka delavnica)
  • Pop-rock delavnice (glasbena delavnica)
  • Tretji dnevnik (novinarsko-filmska delavnica)
  • Barvito ustvarjanje (likovna delavnica)
  • Okusno s Tretje v poletje in v svet (tujejezična delavnica)
  • Tretja dimenzija zeliščnega vrta (naravoslovno-geografska delavnica)

V četrtek, 27. 6. 2024, bodo udeleženci ustvarjalnic lahko prespali v šoli in sodelovali pri dodatnih popoldanskih aktivnostih, kot so astronomija, šport, igre, ples, socialne igre in še mnogo več.

Cena poletnih ustvarjalnic S Tretje v poletje je 50 €

Učenci oz. starši lahko do srede, 19. 6. 2024, oddate/oddajo prijavo na šolski spletni strani.

Povezava: http://www.tretja.si/s-tretje-v-poletje/

Dodatne informacije so vam na voljo na naslovu deja.zunko@tretja.si.