V četrtek, 1. 2. 2018, so na šoli za učence in starše potekale aktivnosti z vzgojno in preventivno tematiko. Povabili smo terapevta Miho Kramlja iz Neodvisen. si.

V prvi triadi so se učenci pogovarjali o zaupanju, iskrenosti, sprejemanju, odpuščanju in pomoči sošolcem.

Učenci 4., 5. in 6. razreda so razmišljali o samozavesti, samopodobi, zaupanju vase in druge ter o različnih pasteh.

Učenci v tretji triadi so poslušali in se pogovarjali o različnih pasteh zasvojenosti, o pasteh interneta in družbenih omrežij.

Staršem je predavatelj predstavil novosti glede kemičnih in nekemičnih zasvojenosti, radosti in pasti nove tehnologije, pozitivnih in nevarnih vplivov računalniških igric in spregovoril o pasteh družbenih omrežij.

Za vse sodelujoče je bil poseben dan, saj smo izvedeli in se naučili veliko novih stvari.