Skoči na glavno vsebino

dsc_0158V soboto, 9.5.2015, smo se zbrali pred šolo – osem učencev ter dve spremljevalki. Izpred šole smo se odpeljali na ogled šole Andrije Kačića Miošića ter jame Vindija, ob 7.uri. Na meji pa se je na žalost zalomilo. Ugotovili smo, da je udeleženki potekla osebna izkaznica in morala je domov.Ob 9.uri so nas vljudno sprejeli oz. pozdravili v šoli v Donji Voći. Pripravili so nam kratek kulturni program. Povedali so, da imajo en razred s štirimi ter en razred z osemnajstimi učenci. Pred leti pa je bilo v šoli osemsto učencev. Sledil je ogled jame Vindija. Tam je bilo najdenih veliko ostankov pračloveka. Nato smo se udeležili lončarske delavnice. Tam smo lahko z gline izdelovali kosti pračloveka, živali, posodice… Voditeljica delavnic je bila Smiljana Brezovec Meštrić. Vsi smo se potrudili po svojih najboljših močeh, da smo naredili lepe izdelke. Nato pa smo se odpeljali nazaj do šole in tam nas je čakalo toplo kosilo. Sledilo je težko slovo. Odpravili smo se proti domu.

Ta dan mi je bil zelo všeč, saj sem spoznal veliko novega in zanimivega.

Blaž Pignar 9.b

no images were found

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča