V četrtek, 20. 4. 2017, se je v Športnem parku Tabor odvijalo Državno prvenstvo v šolskem ekipnem krosu za osnovne in srednje šole, ter osnovne šole s prilagojenim programom, na katerem je nastopilo več kot 1500 otrok iz celotne Slovenije.

Tudi naša šola je imela načrtovan športni dan, vendar nam jo je vreme precej zagodlo, zato smo ga raje odpovedali.

So se pa folkloristi in muzikanti naše šole, kot soorganizatorice tekmovanja, predstavili z bogatim kulturnim programom, ki je bil deležen številnih pohval. Katarina Herceg pa je odlično odpela himno Republike Slovenije.

Za konec je nastala še fotografija z dobitnico zlate in bronaste medalje z olimpijskih iger v Londonu, Urško Žolnir. Otroci so bili zelo veseli in ponosni.

Na tem mestu iskrene čestitke in zahvala vsem, ki ste bili del te prireditve.