Naloge

Računalništvo (nadstandard) – 17. 6. 2020

Pozdravljen/a! Žal se bomo danes družili le na daljavo. Najprej prosim, reši anketo. Z njo bom izvedela, kako ti je bil všeč pouk računalništva. Anketa je anonimna. Pri reševanju bodi iskren/a. Za 6. b: V nadaljevanju ure lahko rešiš kakšen Scratch izziv ali pa si...

več...

PET, 5. 6. – MAT, 6. a

UTRDI ZNANJE V samostojnem delovnem zvezku reši naloge na strani 33 / 98., 99., 100., 101. in 102. REŠUJ V ZVEZEK. Veliko uspeha pri reševanju nalog!

več...

Torek, 2. 6. – GEOGRAFIJA in LIKOVNA UMETNOST 6. a, 6. b

Pozdravljena šestošolka, pozdravljen šestošolec! Tokrat boš za oba predmeta izdelal en izdelek, ki bo ocenjen. Zamisli si, da si raziskovalec/raziskovalka, ki odkrije novo deželo. Da lahko to deželo predstaviš svetu, izdelaj njen zemljevid. Kakšne oblike je ta najdena...

več...

AKTIVNI ODMOR – ponedeljek, 1.6.2020

Izkoristite tudi danes odmor med učenjem za - 15 minutni AKTIVNI ODMOR. Počnite karkoli - plešite, tekajte, žogajte se, delajte gimnastične vaje, vaje za moč ..... in pri tem uživajte!!!...

več...

GOSPODINJSTVO, 1. junij

Uči se novo poglavje. V spletni učilnici te v poglavju Ali mi hrana lahko škoduje čakajo navodila, tam je tudi kviz. Ne pozabi na nalogo za oceno. Navodila in kriterije najdeš...

več...

ŠPORTNI DAN

Pozdravljeni, pred nami je vikend. Preživite ga čimbolj aktivno 🙂 Vsi, ki še niste oddali naloge za športni dan, imate čas, da to storite do 31.5.2020. Dokaze oddajte v spletno učilnico ali mi jih pošljite na mail carmen.onisak@guest.arnes.si.    ...

več...
Stran 1 od 4612345...102030...Zadnja »

Arhiv prispevkov

(Skupno 13,848 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost