Skoči na glavno vsebino

Naloge

Nacionalno preverjanje znanja 2023/2024

DATUMI: 7. 5. 2024: slovenščina za 6. in 9. razred 9. 5. 2024: matematika za 6. in 9. razred 13. 5. 2024: tretji predmet (TJA) za 9. razred, tuj jezik za 6. razred   3.6. 2024: seznanitev učencev 9. razreda z dosežki 7. 6. 2023: seznanitev učencev 6. razreda z...

več...
Šola v naravi 6. razred – 4. dan

Šola v naravi 6. razred – 4. dan

Še malo in smo doma. Za nami je 4. dan šole v naravi. Po obilnem zajtrku smo se odpravili na smučišče, kjer že spretno vijugamo do doline. Po kosilu je sledil pohod na slap Skalca, zvečer pa smo pokazali svoje talente in za konec še zaplesali. Lep pozdrav 6. razreda z...

več...
Šola v naravi 6. razred – 3. dan

Šola v naravi 6. razred – 3. dan

Za nami je že 3. dan. Zdaj smo že bolj pogumni in z veseljem drvimo po progi. Bili smo tudi ustvarjalni in naredili valentinove srčke - komu jih bomo podarili, naj ostane skrivnost. Lep pozdrav 6. razreda z razredničarkama [ngg src="galleries" ids="635"...

več...

Zimski počitniški Zotkini dnevi odprtih vrat 2024

V času zimskih počitnic, v ponedeljek in torek, na Zotki pripravljajo brezplačna predavanja in delavnice na daljavo, primerna za učence, dijake in mentorje. Predavanja in delavnice bodo potekale preko konferenčnega sistema Zoom. Na vsak dogodek lahko sprejmejo 100...

več...
Šola v naravi 6. razred – 2. dan

Šola v naravi 6. razred – 2. dan

Naš drugi dan je skoraj minil, a mi smo še polni energije. Po zajtrku nas je avtobus  odpeljal na smučišče, kjer smo se navdušeni smučali po belih strminah. Po kosilu smo si odpočili, napisali dnevnik dneva in si nabrali novih moči za naš pustni ples. [ngg...

več...

Arhiv prispevkov

(Skupno 14.223 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča