Naloge

Lego mojster- Rap, 28. 5. 2020

Vzorci iz lego kock Iz kock, ki jih imaš doma na voljo sestavi različne vzorce, da nastanejo tla kot bi tlakovali. Bodite čimbolj ustvarjalni - dovolite si biti pravi mali umetniki. Dokaze o delu mi pošljite na mail: janja.ledinek@os-starse.si Uspešno delo vam...

več...

SLOVENŠČINA, 28. 5. 2020

Jonathan Swift: Guliver med pritlikavci Včeraj si prebral/-a odlomek iz domišljijskega potopisa Guliver med pritlikavci (berilo, str. 44). Navodilo za delo Pisno odgovori na vprašanja/reši naloge (vprašanja/naloge) prepiši. Kdo nam pripoveduje zgodbo? Kakšne načrte so...

več...

ŠPORT – sreda, 27.5.2020

Pozdravljeni, najprej se odpravite na lahkoten tek v gozd ali na travnik v svoji okolici, nato pa se poigrajte z ATLETSKO ABECEDO. Upam, da boste pri vadbi uživali!...

več...

RAZREDNA URA, sreda, 27. 5. 2020 ob 10:00

Spoštovane učenke, učenci 6. b. V sredo, 27. 5. 2020 ob 10.00, bomo imeli videokonferenčno razredno uro. PREDVIDENA VSEBINA RAZREDNE URE: OPRAVLJANJE OBVEZNOSTI NA DALJAVO Videokonferenčno uro bomo izvedli preko sistema Microsoft Teams. Do Teams lahko dostopate z...

več...

Računalništvo – 27. 5. 2020

V okolju Scratch izdelaj program, ki bo deloval tako, kot je prikazano v posnetku. [iframe width="640" height="360" src="https://video.arnes.si/portal/api/asset/embed/geYs8J7fnTeOpWbMOuqpv0ib" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen=""...

več...

GOSPODINJSTVO, 27. in 28. maj

Uči se novo poglavje. V spletni učilnici te v poglavju Ali mi hrana lahko škoduje čakajo navodila, tam je tudi kviz. Ne pozabi na nalogo za oceno. Navodila in kriterije najdeš...

več...
Stran 1 od 4412345...102030...Zadnja »

Arhiv prispevkov

(Skupno 10,612 obiskov, današnjih obiskov 6)
Dostopnost