Naloge

Četrtek, 28. 5. – LIKOVNI KROŽEK

Pozdravljena likovnica! Na spletni strani Narodne galerije v Ljubljani si oglej dela slovenskih impresionistov: https://www.ng-slo.si/si/razstave-in-projekti/razstava/slovenski-impresionisti-in-njihov-cas?id=4821 in video o impresionističnem slikanju:...

več...

ŠPORTNI DAN – 9. razred, petek (22.5.2020)

ŠPORT ZA VSE  - medgeneracijsko druženje Dragi učenci in starši! Tokrat bomo športni dan, ki bo v petek, 22. 05. 2020, izvedli nekoliko drugače, kot smo bili navajeni do sedaj in sicer na daljavo. Predlagamo vam, da ta dan namenite gibanju  (v skladu z navodili NIJZ)...

več...

Stanje prijav za vpis v srednje šole

Devetošolci! Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je objavilo stanje prijav za programe nižjega in srednjega poklicnega izobraževanja, srednjega strokovnega izobraževanja in gimnazij za šolsko leto 2020/2021. Povezava:...

več...

ŠPORT – četrtek, 21.5.2020

Pozdravljeni, Tisti, ki še niste oddali naloge 1 in naloge 2, naredite to v tem tednu in nama pošljite svoje rezultate in ugotovitve do petka, 22. maja 2020. Ostali pa se poigrajte z naslednjimi nalogami: KOORDINACIJSKA LESTEV 1 ali KOORDINACIJSKA LESTEV 2 ali...

več...

ČET, 21. 5. – FIZ, 9. r.

KRATKI STIK IN VAROVALKA V učbeniku na strani 111 preberi snov in nariši električni krog s kratkim stikom ter odgovori na vprašanja: Zakaj pride do KRATKEGA STIKA? Kako deluje VAROVALKA? Kakšne VAROVALKE poznamo in zakaj jih uporabljamo?

več...
Stran 1 od 4212345...102030...Zadnja »

Arhiv prispevkov

(Skupno 6,872 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost