Skoči na glavno vsebino

Letos smo na OŠ Starše mislili na veliko noč že v mesecu marcu. Učenci 5. in 6. razredov so, v okviru razširjenega programa nemščine, sodelovali z Goethe Institutom v Ljubljani. Pridružili smo se akciji z naslovom ˝Ostern ist schöner mit dir˝ oz. ˝Velika noč je lepša s teboj˝.

Učenci so izdelali čudovite voščilnice. Še posebej so se pa potrudili pri zapisu voščil v nemščini, saj so vedeli, da bodo naše voščilnice poslane v avstrijske in nemške domove starostnikov.

Ker že dalj časa sodelujemo tudi z mariborskim domom starostnikov, Dom pod gorco, vemo, da lahko starostnikom kljub različnim omejitvam ponesemo v dom pozitivno energijo in del zunanjega življenja.

Za sodelovanje se nam je Gothe Institut tudi že zahvalil. Prejeli smo različne družabne igre, s katerimi lahko učenci svoje znanje še nadgradijo in s pomočjo katerih je veselje do učenja nemščine še večje.

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Prilagajanje dostopnosti spletišča